Liza Snellen

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorzitter Integrand, Acquisitie-Manager Integrand, Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde.
Hobby’s: Piano spelen, sporten
l.snellen@pipadvice.nl

Jelmer Kootstra

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Dealflow Director en Junior Investor Dutch Student Investment Fund, Student-assistant, Commissielid Student Union Afternoon Sessions
Hobby’s: Fitness, hockey
j.kootstra@pipadvice.nl

 Leo van Zadelhoff

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Penningmeester Sociëteit studentenvereniging, Kick-In commissie studentenvereniging
Buitenland: Het verbeteren van de internationale marketing van Ghana Bamboo Bikes, gedurende stage in Ghana
Hobby’s: Fitness, lezen
l.vanzadelhoff@pipadvice.nl

Ilse Super

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Wiskunde bijles aan middelbare scholieren
Hobby’s: Wintersporten en tennis
i.super@pipadvice.nl

 

 

Roman Berkel

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Student-assistent Professional Skills, Study Tour China.
Hobby’s: (Winter)sporten
r.berkel@pipadvice.nl

Moniek Maljaars

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Student-assistent Professional Skills, student-assistent module 1 TBK, Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde, Study Tour China.
Hobby’s: squashen, (winter)sporten
m.maljaars@pipadvice.nl

 

Maarten Wijnands

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Junior data-analist (Telecomvisie), Organisator studiereis naar China met als onderzoek “Innovation within Supply chain networks”
Hobby’s: Hockey
m.wijnands@pipadvice.nl

 

Tom Behage

Studie: Master Civiele Techniek
Ervaring: Raad van Toezicht studentenvereniging, Voorzitter Bedrijvendagen Twente, Voorlichtingsteam Civiele Techniek
Buitenland: Minor aan de University of Aveiro, Portugal
Hobby’s: Zeilen, squashen
t.behage@pipadvice.nl