Xander Bon

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Teamleider verkoopklaar Albert Heijn
Hobby’s: Karate, zeilen en CrossFit
x.bon@pipadvice.nl

 

Britt Koobs

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde, commissie bij studievereniging Stress
Hobby’s: Piano spelen, sporten
b.koobs@pipadvice.nl

Willem Vincent

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Eigenaar studentendrukkerij,  online kunstveiling runnen, hockeytrainer,  tweedegraads wiskunde docent, horeca
Hobby’s: Hockey, fitness, beleggen, skiën
w.vincent@pipadvice.nl

Ilse Super

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Wiskunde bijles aan middelbare scholieren, Acquisitie en Logistiek studentenvereniging, Studytour Vietnam
Hobby’s: (Winter)sporten
i.super@pipadvice.nl

 

 

Jesper Pedersen

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Hobby’s: Voetbal, wielrennen en fitness
j.pedersen@pipadvice.nl

Nienke Rusch

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Planning en Inkoop VDL GL Precision, Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde, Organisatie roeiwedstrijd D.R.V. Euros
Buitenland: Minor Onderzoek in Costa Rica en vrijwilliger in Lima, Peru
Hobby’s: Hockey, wintersport, fitness
n.rusch@pipadvice.nl

Susanne Heesterman

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde en Acquisitie & Operations manager bij Integrand Twente
Buitenland: Minor in Bologna, Italië en vrijwilligerswerk in weeshuizen in Mozambique
Hobby’s: Tennis
s.heesterman@pipadvice.nl