Liza Snellen

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorzitter Integrand, Acquisitie-Manager Integrand, Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde.
Hobby’s: Piano spelen, sporten
l.snellen@pipadvice.nl

Britt Koobs

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde, commissie bij studievereniging Stress
Hobby’s: Piano spelen, sporten
b.koobs@pipadvice.nl

Frank Buisman

Studie: Master Industrial Engineering and Management
Ervaring: Acquisitie manager en Operations manager bij Integrand Twente, Team captain voorlichtingsteam, commissie bij studievereniging Stress
Buitenland: Netherlands Asia Honours Summer School (NAHSS), Study Tour Singapore
Hobby’s: Klarinet spelen, hardlopen, lezen
f.buisman@pipadvice.nl

Ilse Super

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Wiskunde bijles aan middelbare scholieren, Acquisitie en Logistiek studentenvereniging, Studytour Vietnam
Hobby’s: (Winter)sporten
i.super@pipadvice.nl

 

 

Jesper Pedersen

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Hobby’s: Voetbal, wielrennen en fitness
j.pedersen@pipadvice.nl

Nienke Rusch

Studie: Bachelor Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Planning en Inkoop VDL GL Precision, Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde, Organisatie roeiwedstrijd D.R.V. Euros
Buitenland: Minor Onderzoek in Costa Rica en vrijwilliger in Lima, Peru
Hobby’s: Hockey, wintersport, fitness
n.rusch@pipadvice.nl

Susanne Heesterman

Studie: Master Technische Bedrijfskunde
Ervaring: Voorlichtingsteam Technische Bedrijfskunde en Acquisitie & Operations manager bij
Integrand Twente
Buitenland: Minor in Bologna, Italië en vrijwilligerswerk in weeshuizen in Mozambique
Hobby’s: Tennis
s.heesterman@pipadvice.nl

 

Tom Behage

Studie: Master Civiele Techniek
Ervaring: Raad van Toezicht studentenvereniging, Voorzitter Bedrijvendagen Twente, Voorlichtingsteam Civiele Techniek
Buitenland: Minor aan de University of Aveiro, Portugal
Hobby’s: Zeilen, squashen
t.behage@pipadvice.nl